Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена казва на мъжа си: - Имам за теб две новини: добра и лоша. - И какви са те? - Напускам те... - Така, така....А лошата?
Разни 1,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е? - Абе командва ме жената… Не трябва да пия, не трябва да пуша, не трябва да закъснявам вечер. - И сега какво, съжаляваш ли че се ожени? - И да съжалявам не трябва… Отива един програмист на доктор: - Докторе, болен съм! Не мога да се откъсна от компютъра. - Ами ще Ви лекуваме. - А с какво? - Как с какво? С алкохол, цигари и жени. Меца и Зайо отишли да ловят риба. На Меца й останал само един червей и тя рекла на Зайо: - Оставих буркана с червеите ей там зад храстите, донеси го тука. Отишъл заека за буркана, през това време Меца уловила златната рибка. Почнала рибката да се моли на Меца да не я яде, щяла да и изпълни три желания. Меца се съгласила. - Първото, да съм богата . - Второто, да имам замък . - А третото оставям на Зайо. А през това време Зайо се провикнал от храстите: - Мецо , да ти изсъхнат мъдите къде си скрила червеите? Отиват на кафе четирима митничари,сядат на масата,поръчват си кафе и вадят по кутия цигари. всеки изважда кутии Марлборо и Давидофф. Единствено един от тях вади кутия Горна Джумая. Другите се спогледали и го попитали: - Бе ти откаде имаш пари за Горна Джумая ве ? Лежал дядо Онаний на смъртния си одър и повикал той всичките си внуци. Събрали се те около него и подхванал той: -Внуци мои, умря Сталин, умря и Сталинизма! Прокашлял се, та продължил: -Внуци мой, умря Хитлер, умря и Хитлеризма! Пак се прокашлял и пак продължил: -Ще умре и дядо ви Онаний... И в този момент всички внуци в един глас: -Дядо, не умираийййййй !