Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докторът: - Пиете ли? - Не бих отказал едно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Оправдание за минали дела: "Аз тогава бях прост..."
Разни
03.10.2017
1,423 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, искам да те направя много щастлив! Съпругът: - О-о-о, много ще ми липсваш!
Млад работник е назначен за завеждащ отдел във фирмата. За да се представи добре пред началника, той работи до късно вечер. Тръгвайки си посреднощ един ден той вижда шефа си да стои до машината за унищожаване на документи с някаква хартия в ръка. - Слушай, - обръща се шефа към него, - това е много важен документ, а моята секретарка си тръгна отдавна. Случайно да знаеш как работи тая шибана машина? - Разбира се, шефе! - доволен от отворилата се възможност да се натегне пред шефа. Бързо включил машината, поставил документа в нея и натиснал копчето. Документа бавно се скрил в отвора. - Ииии чудесно, чудесно, какво ли щях да правя без тебе, - възкликнал шефа, - а, и да не забравя, ще ми трябва в две копия...
Димитър Пенев коментира бившия играчна Нафтекс Момчил Желев: — Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите.
Сутрин. Мъжа махмурлия. Жената: - Скъпи, няма да питам, къде си бил... - Разкошна си... - Даже нямам да питам, с кой си бил... - Златна си... - Само за едно ще те помоля - Какво? - Сега вече всички пари за домакинството ще ги пъхаш в моите гащи?!!!
Две блондинки си говорят.Едната казва на другата: -Абе,мила ти знаеш ли,че тая година Нова година се пада петък. А другата отвърнала: -Дамо,мила само да не се падне и 13,че....