Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В любовта има две положения или става или не става! Поправителен изпит няма!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Във връзка с високите летни температури, топлофикация ще спира топлата вода в определени райони с цел предпазване от топлинни удари на гражданите.
Разни
03.10.2017
1,672 прегледа
Следващ →
Още вицове
все по-4есто 6те ви6дате техтове на балгарски написани по този отвратителен на4ин. хората в балгариа и наи-ве4е децата забравиха да пишат на родниа си език. много е пла4ебно положението. Pi6ete na bylgarski ezik!!!
Когато Чък Норис влезе в магазин за обувки и го попитат за размер, той отговаря "Италия".
Семеен скандал. - Животно! - А ти си глупачка! - А ти, а ти..всичките пароли да си забравиш дано! - Тук вече прекали!
Новогодишни пожеланияЧуваш ли? Камбаната бие - един, два... дванадесет пъти. Какво да ти пожелая в тези паметни часове? Отиде си още една година, но в теб тя не си е отишла, а е останала в душата ти, като един красив спомен, като едно далечно пътуване. Нека новата година ти донесе всичко, което старата не успя!
В болницата на съседни легла лежат гипсирани борец и някакъв дядка. Говорят си кой как е попаднал там. Дядката: - Ами сина ми работи в автосервиз, та ми сложи турбо-двигател на трабанта. И оня ден си бича по магистралата, изпреварвам някакъв мерцедес, а насреща - камион. И прас... челно. А ти? - Ами карам си с мерцедеса по магистралата и гледам - някакъв трабант ме изпреварва. Викам си - сигурно съм спрял. Отварям вратата и слизам...