Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ГДБОП до Ройтерс: “Арена вече я нема!” линк - www.raynerape.com
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Искаш всичко и веднага, а получаваш нищо и то постепенно.
Бисери
03.10.2017
2,985 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всяка JAVA да си знае гьола!
Жена към заспиващия мъж-админ: — Скъпи, хладно е – да затворя прозореца? — Не затваряй, само го минимизирай…
Семейство празнувало 50 годишен юбилей на съпругата. Станал съпруга с чаша в ръка и вдигнал тост: -Пия, не за твоята 50 годишнина, когато си като кисела зелка. Пия за твоята 35 годишнина, когато беше като ароматен френски коняк! Пия, за твоята 25 годишнина, когато беше като пенливо шампанско! Пия, за твоята 17 годишнина, когато беше като дъхава праскова! Всички гледали и слушали слисани. Съпругата невъзмутимо вдигнала чаша за наздравица: -Аз пък пия, не за моята 17 годишнино, когато бях като дъхава праскова, но нахапана! Пия, не за моята 25 годишнина, когато бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели! Пия, не за моята 35 годишнина, когато бях като ароматен френски коняк, но ти пиеше със съседа! Пия, за моята 50 годишнина, когато съм като кисела зелка, но ако не ти беше дярвен ножа, щеше да нарежеш и до изядеш!
Питат радио Ереван: - Какво означава да се преосмисли един виц? - Ами, това е когато преди са пращали в Сибир за такъв виц, а сега дават само 5 години!
Днес се затичах за автобуса, спънах се и паднах в една локва. Покрай мен мина човек и ми каза: "Смятате ли, че с плуване е по-бързо?".