Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бабата се обръща към внучката си Линда: -Винаги когато пожелаеш хубава книжка,обръщай се към мене! Линда се замисля малко и отговаря: -Бабо,измислих.Много искам да ми подариш твоята спестовна книжка!
Разни 1,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две крави си говорят: - Абе, тия хора ни направиха луди бе! - Ами, ти виж себе си на какво направиха с нашия антракс... Астматик едвам се изкачва по стълбите на една кооперациа, стига петия етаж и звъни на вратата, отварят му и казва: - Докторе, мъчи ме астмата, какво ще ме посъветвате? - Много е просто - спрете пушенето и пиенето, почивайте си повече и си купете очила! - Очила пък защо? - За да може да виждате къде звъните, докторът е на долния етаж, а аз съм водопроводчик. Стария мечок учи младия: - Човек трябва да се нападне така, че да те види и да може да реагира? - Но защо? - Защото после са по-вкусни, нямат говна в тях така. Попитали едно борче как е натрупал такова богатство. Той отговорил: - Ами - труп, труп и така... Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :)