Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо си такъв оклюмал? Животът те прееба ли? - Не, оклюмал съм, щото съм роден с 95% парализа. - Можеше просто да кажеш "да".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж: - Скъпа! Отдавна искаше норка. Ето, че ти купих. Само, че ти ще си я храниш.
Семейни
03.10.2017
3,326 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов по време на посещението си в Израел, пише бележка с желание и я пъха в Стената на Плача. Глас от стената: - Нямам толкова!
Социологическа анкета. Питат минувач: - Какво мислите за министър-председателя? - Министър-председателя ли? Много го обичам, - отговорил минувачът и уплашено се огледал.
Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...
В родилния дом нов татко се чуди: - Господи! Близнаци! - Не, едно е детето - успокоява го медицинската сестра. - А следващия път елате трезвен.
- Няма да споря с теб, - казва мъж на жена си. - Защото съм права? - Защото си глупачка.