Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж в магазин пита продавачката: - Имате ли гащи? Продавачката: - Не. Той: - А продавате ли?
Разни 1,578 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бившия Държавен Вестник (сега Пожарникарска мисъл) ще издават откъси от книгата на ББ - "Разане на ленти за Идиоти" А от догодина на пазара излиза: Как да открием обект 24 пъти Аеродинамичните момичета оказват най-голямо съпротивление. Обява: - Продавам чистокръвна 3 годишна Немска Овчарка - 20лв. Евентуален купувач по телефона: - Защо толкова евтино, да не е болна? - Нищо и няма,откраднаха и къщурката.... Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!! Ако на човек нищо не му трябва, значи нещо му липсва!