Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Астматик едвам се изкачва по стълбите на една кооперациа, стига петия етаж и звъни на вратата, отварят му и казва: - Докторе, мъчи ме астмата, какво ще ме посъветвате? - Много е просто - спрете пушенето и пиенето, почивайте си повече и си купете очила! - Очила пък защо? - За да може да виждате къде звъните, докторът е на долния етаж, а аз съм водопроводчик.
Разни 1,966 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена изпратила съпруга си до магазина късно вечерта. Магазинът, естествено се оказал затворен и мъжът се отбил в близкия бар. Там се запознал с очарователна жена, поговорили си, посмяли се и естествено се озовали в леглото. Събужда се съпругът към два часа през нощта, поглежда часовника и скача: - О не! Жената ще ме убие! Да ти се намира парченце тебешир? Дала му жената тебешир и той бегом се прибира вкъщи. На вратата го чака разгневената съпруга: - Къде беше? - Разбираш ли, магазинът беше затворен и аз отидох в бара, там се запознах с една жена, говорих си с нея, смяхме се и после отидохме у тях... - Не ми разправяй врели-некипели! Я си покажи ръцете! Мъжът протяга ръце напред, целите изцапани с тебешир. - Ето, видя ли? Пак си играл билярд цяла нощ! Доскучало му на Адам в Рая и се оплакал на Господ. Дълго мислил Господ и накрая казал: - Мога да създам една жена да ти прави компания. - Какво е това "жена"? - попитал Адам. - Ами - отговорил Господ - това е едно изключително красиво, интелигентно, мило и нежно същество. Тя ще се грижи за теб, ще те обича, ще те подкрепя, ще изпълнява всяко твое желание. - Чудесно, направи ми жена - казал Адам. - Но това ще ти коства доста. Ще трябва да използвам една ръка, един крак, едно око и едно ухо от тебе за да я създам. Замислил се Адам и казал: - А за едно ребро какво мога да получа? Една блондинка отишла в Харвард. Първи ден - тя решила да не говори, да бъде скромна. Гледа през прозореца - момчетата играят футбол, само едно стои отстрани и гледа. Тя си помислила: "Ето това скромно момче е за мен". Отишла при него и го казала: - Здрасти, виждам те тука стоиш скромно настрана. Искаш ли да си ми приятел? А момчето: - Махни се оттука, ма. Не виждаш ли, че съм вратаря. Тя: - Хайде да се запознаем! Той: - Не, благодаря, не сте мой тип. - Външността понякога лъже! - Да, но не в такава степен! Събудих се между две непознати мацки, носа ме боли, а дрехите ми миришат на ганджа... Да не съм бил на уроци по математика?