Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Очен лекар приел млада циганска булка, която още с влизането започва да се разсъблича. - Ама, госпожице… такова, тук е очния кабинет! - Спокойно бе, душа- ша ти обясним! Аз съм за илач! - казала циганката и след като се съблякла, разтворила краката и помолила: - Бъркай! - Аз съм очен лекар!- проплакал докторът. Циганката невъзмутимо изваждайки нож изревала: - Бъркай, бе! Докторът бръкнал с два пръста, погледнал жената, която му махнала с поглед да продължи: три пръста; четири… шепа… до лакътя. Тук циганката изпищяла и със сълзи в очите изстенала: - Ето при това положение ми сълзят очите! А са ми предпиши илач!
Цигани 8,925 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си Зайо Байо в гората и гледа по едно време се задава Мечо Пух и носи Прасчо през рамо,през друга пушка,а самия Прасчо - целия окървавен,няма му го половината лице. - Пух,какво си направил?!Защо си го застрелял?!? - Почна да киха и кашля,мамка му и свиня..... Трима навлезли в една градина случайно. Пазача ги пресрещнал и ги извикал при себе си. - Сега ще ви кажа какво ще направим. Влизате в градината и вземате по един плод по ваш избор. Идвате пак тук. Първия взел ягода и се върнал. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал той, ама ягодата мека, разкъсала се и си бръкнал с пръст, подкскочил, изохкал изненадано и ... бил прострелян на място. Вторият идва с капина. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал пича, но по едно време започнал да се кикоти истерично ... паднал прострелян. След 2 минути в рая се срещат първите двама и си разкават. - Ами тя ягодата стана на пихтия и си бръкнах и ... такова. Ами ти? - Аз с една капина, ама ми стана смешно и оня ме застреля. - Че какво й е смешното на капината - тя боде, има тръни? - Ами видях третия ни приятел да идва с един пъпеш и не се сдържах. - Никога не казвам на хората в очите "истината боли". - Вие вероятно сте песимист? - Не, очен лекар съм. Отиват родителите да работят в града и заръчат на дъщерята всяка седмица да пише по едно писмо какво се е случило. - Мамо, тая неделя бяйми на сватба. Бати го бия, мен мъ ебаа. Тая неделя пак има.. бати не ще, ама аз жъ ида... Питали радио Ереван - Кои са от по-древен род - арменците или грузинците? Радио Ереван отговаря : - Арменците, разбира се. Ние произхождаме от рода Орангутян. В това време се намесило радио Тблиси: - Как ли пък не! Ние водим началото си още от рода Шимпандзе.