Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж влиза в кабинета на психиатъра, нервно вади две цигари и си пъха в ноздрите. - Дааа, - отбелязва психиатъра, - всичко е ясно. Мога ли да ви помогна с нещо? - Можеш - казва мъжа, - огънче ще ти се намери ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Как смеете да разхождате това куче без намордник? - Жал ми е за него, скоро ще умре, нека да се порадван поне малко? - А от какво е болно? - Бяс.
Черен хумор
03.10.2017
1,832 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тази седмица ще трябва да върнем часовниците с един час назад, а часовника, който отброява дните до влизането ни в Европейския съюз с една година назад...
По бай-Тошово време в един завод пристига делегация от западна Европа, ще вземат интервю от най-добрия работник. Партийният секретар го предупреждава да внимава какво говори и да поглежда към него, ако се изкашля, веднага да си поправи оговора. Започва интервюто. Журналистите - Каква заплата получавате? Работникът - Амиии, триста лева ! - чува се покашляне - На седмица! - поправя се работникът. -В какво жилище живеете ? -Амиии, в 45 кв. м. -пак покашляне - На член от семейството! - Какво е Вашето хоби? - Амии, амии, амии 18см! - зверско кашляне - Когато не ми е станал!
-Марийке,какво ти е отношението към аналния секс? -Хм,положително,щом искаш или ти харесва,нямам нищо против! -Прекрасно!Аз се притеснявах,че няма да ти хареса! -Иванчо,въобще не ме интересува какво правите там с твоите приятели,като се напиете!!
"Обир в болница Токуда, мъж е обрал регистратурата на болницата и е взел оборота." В последствие се разбра, че истината е малко по-различна. Не мъж е обрал болницата, а точно обратното - мъжът е крещял "Това е обир. Това е обир." след като разбрал колко ще струва раждането на жена му там.
По Тошово време... Пийнал студент, залитайки се прибира към студентските общежития, а насреща му милиционер... - Пием заначи? - обвинително казал милиционерът. - Пием - съгласил се студента и хлъцнал насреща му. - И харчим държавни пари? - все така с обвинителен тон продължил милиционера. - Харчим - весело махнал с ръка студента и залитнал. - И сме студенти, а? - продължил да пита милиционера. - Ааааа, не - обидил се студента - САМО АЗ.