Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек среща на неква чакалня некъв пич с два банана завряни в ушите. -Извинете имате банани в ушите! Пича не обръща внимание. Пак: -Извинете ИМАТЕ БАНАНИ В УШИТЕ!!! Пича се обръща и прави гримаса. Накрая човека се приближава до него и го разтриса крещейки: -ИМАШ ШИБАНИ БА-НА-НИ в ушитеееее!!! Пича го бутва малко, вади си двата банана и казва ядосано: -Абе тапак, кво ми говориш... не виждаш ли че имам банани в ушите?
Разни 1,544 прегледа
Следващ →

Още вицове