Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Пешо, къде си? - За риба, идвай и ти!!! - Ти пък? Ледът още е съвсем тънък! - Как ще е тънък? Нормален, здрав лед. Ето, сега ще скоча директно на леда и нищо няма да стане, сега с цяла сила ска....Абонатът е изключил телефона си или се намира извън покритие...
Черен хумор 1,750 прегледа
Следващ →

Още вицове