Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Идва габровец в София. Седнал в ресторант и казал на сервитьорката: - Искам нещо за 1 лев! - Съжалявам, но ястия на четири части не сервираме!
Разни 2,112 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мислеха, че е йога, а се оказа мазохист. - Докторе! Докторе! Какво ми е? Трудно дишам и нищо не виждам. - Извинете, случайно съм ви седнал на лицето. Любовта е като футбола - всички участващи трябва да са отдадени изцяло и да се събразяват с другия, за да се получи добър резултат. Учителката пита Иэанчо: Колко е 3+2? -5 казва Иванчо. -А 2+3? -6 казва Иванчо. Е как 6 бе Иванчо,то е едно и също! -Как ще е едно и също? Едно и също ли е да мина да ви взема и да взепа да ви мина. Мъж отива на гости при сестра си. На вратата го посрещат племенниците му: - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Знаете ли, дечица, шоколадови бонбони нямаше, а карамелени не исках да ви купувам. След една седмица чичото идва отново. - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Не, дечица. Шоколадовите бяха свършили, а карамелени не исках да ви купувам. - Нищо, чичо, следващият път ни купи карамелени, ние и на такива сме съгласни... - Какво!!!! Това не може да се случи никога!!!! Докато чичо ви е жив, вие сте длъжни да ядете само шоколадови бонбони....