... а има и клавиш Win+D
Хубаво е да се четат вицове в работата, но вчера се усетих, че даже вкъщи при отваряне на вратата зад гърба ми, сработва един рефлекс за натискане на Alt+Tab със светлинна скорост...
Двама приятели си приказвали. Единият казал:
- Абе, много ме е страх от тази болест - спина, бе! Значи, чух, че можело от тоалетна чиния да хванеш спин!
Пък другия рекъл:
- Бе то може, ама ако седнеш, преди другия да е станал!