Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Оптимист - човек който отива в тоалетната без да провери дали има хартия. Реалист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга. Песимист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга и ролка хартия.
Разни 1,667 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза мъж с маймуната си в един бар.Сяда на бара и си поръчва нещо за пиене.Втова време маймуната пощурява.Ходи по масите пие от чашите на хората, яде от храната им.Собственика е възмутен: - Как може такова нещо.Приберете си маймуната притеснява клиентите ми.Та тя яде всичко,което хване.Вижте дори изяде една билярдна топка. Собственика: - Спокойно всичко ще платя. Тръгнали си те и след един месец идва същият човек със същата маймуна и всичко се повтаря, но този път маймуната първо си пъха нещата в задника и след това ги изяжда.Барманът учудено пита собственика защо прави така,а той отговаря: - Ами от както изяде билярдната топка все така прави! Един зелен кон влиза в бар и пита: - Барман, имате ли наливни пирони? - Не, продаваме ги на метър... - Е, тогава аз ще изляза през комина. Иванчо и Марийка си играели край дървото.Ивнчо ритнал топката и тя се закачила на дървото.Той помолил Марийка: -Ще ми свалиш ли топката моля те! Марийка се качила свалила топката и продължили да си играят.На вечерта Мария разказла на майка си и тя и казала: -А бе Марийке,той ти е видял гащите защото си била по пола. На следващия ден си играели на федербал.Иванчо закачил перцето и пак помолил Марийка да го свали.Тя се съгласила.Свалила перцето и продължили да играят.На вечерта Марийка разказала на майка си и тя и казала: -А,бе,Марийке,тои пак ти е видял гащичките! -Не,мамо!Този път бях без гащички! Две борчета си говорят на тема компютри: - Вчера се учих как да работя на Windows - Ааа, значи разбра как да ползваш мишката! - Карам си колата без книжка. Спира ме катаджията, гледа, че зад волана също е катаджия и ме пуска. - Значи си катаджия? - Не, просто стъклата на колата са ми огледални.