Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът на полицията пита подчинен: — Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба? — Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото. — Но тук няма ни трамвай, ни метро! — Там е работата. Аз и телефон нямам. Къде са се запиляли умът не ми го побира.
Професионални 3,183 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господи, имам проблем! - Какво има, Ева? - Много съм ти благодарна за всичките блага, които си ми дал, но въпреки това не съм щастлива. - Защо? - Самотна съм, Господи. - Добре, Ева, в такъв случай ще ти създам мъж. - Мъж? Какво е това? - Създание, изтъкано от противоречия - той ще лъже, ще мами, ще бъде високомерен и горд. Но ще бъде и много силен, бърз и ще ловува за теб. Ще задоволява твоите физически нужди, но ще се държи много детски, наивно и глуповато, така че винаги ще има нужда от съветите ти. - Звучи добре - казала радостно Ева - но къде е уловката? - Ами, ще го създам при едно условие. - Да? - Както казах, той ще е много горд и самовлюбен, затова нека го оставим да си мисли, че той е създаден пръв. Това ще бъде нашата малка тайна... казвам ти го като жена на жена... Мъж разглежда вестник, потънал в неделната си почивка. На 12 страница чете статия за супер красива манекенка и мъжа й, който е мутра... съответно грозен и тъп. Мъжът се обръща към жена си и настървено казва: - Не е честно, най-големите тапаци все вземат най-хубавите жени! - О-о-о, благодаря ти, скъпи!!! Поради недостатъчно средства програмата "Чаша топло мляко" за учениците се заменя с "Чаша студена вода"... - Аз съм българче... - Ай стига си се оплаквал бе! Пътници седят в самолета, чакат излитане, а самолета не излита. Обясняват им, че пилотите не са дошли още. Най-накрая пилотите се задават и пътниците удивени забелязват, че и двамата са слепи. Единият почуква с бастунче, а другият върви след куче-водач. Пътниците недоумяват. Пилотите се качват в самолета, палят двигателите. Пътниците са в паника. Самолета излиза на пистата и започва да се засилва. Пътниците са в ужас. До края на пистата остават 300 метра, 250, 200, 100.... Пътниците крещят от ужас, а самолета се вдига рязко и излита благополучно. В пилотската кабина един от пилотите говори на другия: - Ех, братче, представяш ли си - Тези пътници един път няма да се развикат и тогава ще се разбием!!!