Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разхожда се млад мъж в парка и вижда жена с куче. Приближил се и питал: - Хапе ли? - Не. - А кучето?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Нищо не придава на семейните сцени такъв драматизъм, така както ежедневните репетиции.
Семейни
03.10.2017
3,025 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишли мъж и жена в един ресторант на вечеря. Дошъл келнерът и жената почнала да поръчва: -С винска пържола, черен хайвер, овчарска салата, пържени картофи, ролца по чешки, бутилка вино... - А за мъжът ви? - За него една салата от зеле! Келнерът много се зачудил и не се стърпял да попита: - Ама защо само една салата? - Докато прави любов като заек, ще яде като заек!
Eдин човек влязъл в бара с пистолет и казал: - Кой тук е спал с жена ми? В дъното един мъж се провикнал: - Ти нямаш толкоз патрони, пич!
Две жени приятелки си приказвали: -Ти, при полов акт отваряш ли си очите? -Ами, веднъж ги отворих и беше много страшно, мъжът ми стоеше до вратата и гледаше!
- Жена, какво пишеш? - Писмо на децата. Пиша им, че вече оздравяваш. Между другото, как е правилно да се пише - погрибение или погребение?
Човекоядци хванали французин, германец и руснак и им казали: - Даваме ви тази пушка и ако някой от вас уцели ястреба там горе на онази скала ще го пуснем, иначе ще го изядем. Първи се наел да стреля германеца. Стрелял, стрелял - не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? Вожда мислил, мислил: - Амиии, да. - Искам една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Втори се наел да стреля французина, стрелял, стрелял, не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? - Да. - Дай една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Руснака взел пушката и попитал: - Може ли първо последното желание? - Амиии, да. - Дай тогава две бутилки водка. Изпил ги, омотал се като свиня и почнал да стреля. Дан, дан, дан и уцелил ястреба. Вождът учуден казал: - Как го уцели? А руснакът: - Ами ти с 10 пушки и 20 ястреба няма ли да уцелиш?