Дали на първокласник десет лева.
- Десет лева! Аз съм богат!
Дали на шестокласник десет лева.
- О, десет лева. Ще ми стигнат за Макдоналдс.
Дали на единадесетокласник десет лева.
- Хъм, десет лева. Това пари ли са?
Дали на студент десет лева.
- Десет лева! Аз съм богат!...
Вестник "Новинар"
"Водка с урина заловиха в София"
"...Пред "Новинар" данъчните уточниха, че водката била фалшификат на известната марка "Финландия" и по вкусови качества много се доближавала до оригинала. Анализ на ХЕИ обаче показал, че ментето съдържало солидно количество урина."
------
Поне имат ДНК-то на производителя. Колко му е да го заловят!