Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час по литература, децата имали задача да напишат разказ на избрана по тях тема. Като няколко минути преди края на часа, няколко деца трябвало да станат да прочетат това което са написали. Като особено силен ученик вдигнали Иванчо на дъската да чете. И той започнал да срича лекинко : - Зима е. Престанало е да вали сняг и земята се е сковала от сухия студ който я обвива ... - Браво Иване, - прекъснала го учителката - ще оправим двойките ! - ... езерото е замръзнало - продължил Иванчо - и вълците се шибат на леда ! - И В А Н Е, не те ли е срам, пак започна с твоите истории, не ти ли е неудобно ? - Е как ще е удобно госпожо ? Нали е хлъзгаво...
Иванчо и Марийка 3,679 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди 40 години. - Гошко, отиди да купиш хляб, мама! - Вчера аз ходих, нека да отиде бати. - Айде бягай с колелото! - Добре. (Колело е кръг от арматурно желязо,което се бута с кука) Чък Норис разделя прането си на три групи: тъмно, светло и окървавено. Случка в Google тези дни: - Господин Брин, бяхте помолили да купим Моторола. Купихме. - Кой модел? - Модел ли?! Една жена имала един мъж веднъж колата им се счупила жена му казала направия бе мъжо мъжът отговорил колата не е моя кактака ами на един приятел Мъж се обажда в районното полицейско управление: - Ало, добър ден! Искам да ви съобщя, че има пожар… - Имате грешка. Тук е полицията, а не пожарната. След малко звъни отново: - Ало! Бих искал да съобщя за пожар… - Нали вече ви казах, набирайте 160! След близо десетина минути колега на дежурния полицай влита и крещи: - Бързо, бързо… Районното гори!…