Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо изоставяш мъжа си? - Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел! - И какво? - Ами аз да не съм орнитолог? Откъде да знам, че орлите правели секс веднъж в годината?
Семейни 2,778 прегледа
Следващ →

Още вицове

Асан и Айшето имали много деца и Асан отишъл при доктора. - Абе докторе, децата много, к’о дъ пра’я. - Ами като ще свършваш го вади отвънка. - Абе докторе, аз кат’ ш’е свършвам ми иди целия да са навра вътре, а ти "вади го отвънка".. Една млада и хубава монахиня ходила нещо по манастирски дела и на връщане в гората върху нея се мятат двама яки юнака, запушват й устата и й правят няколко тура по пълната програма, след това изчезват в храстите. Младата монахиня се пооправя и се прекръства: - Благодаря ти, Господи - хем без грях, хем до насита! Жена ми предложи да назовем по 5 души, с които бихме спали ако ни се отдаде възможност.Тя: Криатиано Роналдо, Джейсън Мамоа, Брад Пит, Малума ( и аз не го знам кой е тоя) и Джини Деп на младини. Аз: сестра й, готината колежка от нейния офис, най-добрата и приятелка, класната на малката и касиерката от супера ( оная с големите пъпеши, нищо че не била естествено руса ). Втора седмица жена ми не ми говори, НОООО, сестра и не е стъпвала у нас и не се налага постоянно да я вземам от работа , жената води и взема постоянно малката от училище, и не е вечно на кафе с най-добрата си приятелка щот онази била "к*рва. Семейство Новак отива на море. - Защо слагаш в куфара този траурен костюм? - пита господин Новак. - Защото много добре знаеш как плуваш. В нашата полиция може да срещнеш много добри хора, но защо ли да ги срещнеш не ти се иска.