Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По какво се различават Русия и САЩ: този, който сяда на стола на руски губернатор, в Съединените щати сяда на електрическия стол.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Бабо, ти сама ли дойде? - Сама, внуче, сама. - А тате казва, че дяволите са те довели.
Семейни
03.10.2017
2,624 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бал. Графинята се обръща към поручик Ржевски: - Поручик, не мога да разбера защо дамите търпят Вашите пошлости? Поручикът гордо отговаря: - Това е така, мадам, защото думата ми никога не се разминава с делото...
Жена в магазин за платове: - Дайте ми 10 метра плат за нощница!! Продавачката: - Госпожо, ще Ви стигнат и 2 метра.... Жената: - Мъжът ми е научен работник, за него процеса на търсене и изучаване е по-интересен от резултата......
Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна."
- Какво е това командир на полет? - Това е мозъкът на екипажа! - Какво е това щурман? - Това е главата на екипажа! - Какво е това бордови инженер? - Това са ръцете на екипажа! - А какво е това втори пилот? - А това е, ъъъъ, ами член на екипажа!
Автопаркът на Народното събрание е намален драстично. В един автомобил трябва да се возят 10 народни представители. Сега всички се чудят как ще се съберат толкова много само в една кола. Много просот и полезно - десет депутати могат да се съберат в една кола с помощта на една обикновена машинка за мелене на месо.