Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване. Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.
Разни 1,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядото е на смъртно легло и вика внука си: - Закопах скъкровище. - Къде, дядо? - В земята. - По-точно, дядо. по-тчоно! - Земята - третата планета в Слънчевата система... Мъж и жена правили секс на питник и през това време на жената й влезнала една хлебарка в .... Отишли при доктора и мъжът казал: - Докторе, на жена ми й влезе хлебарка в .... Докторът казал: - Не се притеснявай, аз ще си го вкарам веднъж и ще го изкарам рязко то ще стане вакуум и ще излезне. Но уви доктора направо си я е почнал и мъжа му вика: - Докторе, докторе, какво правите, нали само веднъж щяхте да го вкарате. Док казал: - Като не мога да я изкарам, ЩЕ Я СМАЧКАМ!!!! Клиент в ресторанта към келнера: - Нещо плува в супата ми!!! - Господине, да не сте паднал от луната! Не сте ли виждал муха? Мъж и жена, празнували предния ден сребърна сватба, закусват мълчаливо. По едно време съпругата пита: - Скъпи, още ли ме обичаш? Той скача, удря с вилицата по масата и се развиква: - Добре де, Ани, не мога да разбера защо трябва да предизвикваш още от сутринта скандали! Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши.