Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво означава доверие? Двама канибали преплетени в стойка 69.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Моя мъж не пие, не пуши, пере, глади, мие чинии.. — Хм, това не е мъж, а просто някаква жена!
Семейни
03.10.2017
3,144 прегледа
Следващ →
Още вицове
Токчетата сме ги измислили ние(мъжете), за да изглеждат по-секси дупетата на жените и за да не може да ни бягат...
ТИТАНИК е потънал! Всички са във водата! Жени, мъже, деца... всички замръзват в студения океан!! В замръзналата тишина една баба с една лодка вика: - Кафе, закуски, чай!! Кафе закуски, чай!!
Пейнтбол: "...и ми свършват патроните, вадя четката и минавам в ръкопашен бой."
Mайка обяснява на сина си: - Хората, които вярват в Христос, се наричат християни. А как, според теб, се наричат хората, вярващи в Буда? - Будали! - отговаря детето.
В купето в нощния влак сядат един младеж и един възрастен евреин. Когато влакът потегля младежът пита евреина колко е часа, но евреинът не му отговаря. Така пътуват цяла нощ без да разменят и една дума. На сутринта когато слизат от влака евреинът казва: - Девет и половина. Учуден младежът го пита защо му казва чак сега. - Ако ти бях казал снощи - обяснява евреинът - щяхме да завържем разговор, ти щеше да ми кажеш, че никога не си бил в този град, никого не познаваш и аз като състрадателен човек щях да те поканя в къщи. Там щеше да се запознаеш с дъщеря ми, щяхте да се харесате и нещата щяха да отидат към сватба, а на мен за какво ми е зет, който няма даже ръчен часовник?