Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато бях на 16 г. си мечтаех да си имам гадже. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче. На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а отвреме навреме заплашваше че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия. Започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока. Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах. Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици.
Семейни 4,091 прегледа
Следващ →

Още вицове

Е бате стар ерген стана, няма ли да се жениш вече? - Ще се женя. Просто търся идеалната с идеалните мерки. -И какви са? - Ще ти кажа, 60-80-40 т.е 60год. с 80млн.лева в европейска банка и 40 градуса температура. Един просяк разказва: - Миналата седмица пътувах с влак до Пловдив. Садя си кротко в купето, гледам през прозореца и изведнъж влиза кондукторът и започва да ме гледа така, сякаш нямам билет. - А ти? - Какво - аз? Погледнах го така, сякаш имам билет! Учителка завела целият клас на един строеж. Докато разглеждали новостроящата се сграда, от петият етаж паднал един кофражист и се пребил. На следващия ден, учителката решила да провери мнението на децата: - Как мислите деца, защо този строител падна? Марийка вдига ръка: - Чичкото не е спазил правилата за безопасност... Учителката: - Може би. А ти Сашко, какво мислиш? Сашко: - Ами чичкото може да е бил пиян... Учителката: - Не е изключено. В това време Иванчо става и казва: - Чичкото ругаеше майка ми! - Как така, Иванчо? Какво я ругаеше? - удивено пита учителката. - Ами крещеше ми: Малкия, мамичката ти, не подритвай стълбата... Барман се кара на един от сервитьорите: - Ей, човече, престани най-после да изхвърляш пияните клиенти навън! Ти забрави ли, че работиш във вагон-ресторант? Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор: - Хубаво време, а? Никой не отговаря. - Май пролетта е дошла... Никой не отговаря. - А слънцето как грее... Пак никой не отговаря. - Е, като няма никой, ще се изпикая...