Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
При аутопсията на матрьошката бяха намерени още седем трупа...
Черен хумор 1,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

В счетоводството на голяма фирма. - Уф, къде са тези it-та?! Спешно ми трябва тяхната помощ, а те не идват! - А повика ли ги? - Че как? Вече цял час натискам F1!!! Разговарят хирурзи: - Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? - Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? - Не, счупил си е крака. - Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции? Добрата среща завършва с целувка. Отличната среща завършва със закуска. В клона на здравен център чиновникът виждал всеки ден един и същи гражданин да идва на преглед. Ето че един ден въпросният гражданин не дошъл. Чиновникът се учудил. На другия ден обаче гражданинът пак бил на опашката и чиновникът го попитал: - Къде беше вчера? - Не можах да дойда - вчера бях болен. Кораб пътува в океана вече две седмици. На борда му има само една жена. Всички други са мъже от различни националности. След две седмици "на сухо" мъжете се събират, за да обсъдят как да прелъстят жената. Англичанинът казва: - Аз съм галантен джентълмен. Ще я поканя на вечеря, ще я почерпя уиски, ще й направя няколко комплимента... Французинът: - Аз съм романтичен любовник. Ще я поканя на вечеря, ще запаля свещи, ще й предложа хубаво вино, ще и попея френски шансони... Испанецът: - Аз съм темпераментен и страстен. Ще я поканя на вечеря, ще я ухажвам, ще й потанцувам испански танци... Накрая дошъл ред на българина. Нашият човек се почесал, па рекъл: - Ами аз от две седмици я плющя, ама щом трябва ще я поухажвам малко ...