Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, трябва да ти призная нещо... Женен съм... - Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Един пациент бил приет за електрошокова терапия на абсолютна аритмия. Но лекарят няколко дни се забавил и пристигнала съпругата на пациента да пита защо това още не е направено. - Чакаме разрешение от Енергото за електрошока - отвърнал лекаря.
Лекари
03.10.2017
3,507 прегледа
Следващ →
Още вицове
Петка и Чапаев стоят на двата бряга на реката. Петка крещи: - Чапаев, как да мина на другия бряг? Чапаев: - Петка, как може да си толкова тъп? Ти и без това си на другия бряг!
- Какво казал Исак Нютон, когато видял гола жена? - Плюл съм ти на закона за гравитацията.
Между уеб-дизайнери: - Момчета, да знаете с каква мацка се запознах - невероятно красива! - А ти през всички браузери ли я видя?
Влиза един мъж при лекар сексолог и казва: - Докторе, нещо ми има, непрекъснато ми се иска!! - Добре Господине, влезте в другата стая и се съблечете, след малко ще ви прегледам. След няколко минути при същия лекар влиза дама. - Докторе, не съм добре, постоянно искам да се любя. Докторът бил забравил, че има и друг пациент и казал същото на дамата, както на мъжа. По едно време се сетил и казал на сестрата: - Ооо, съвсем забравих за пациентите, виж какво става. Сестрата отваря врата на стаята за прегледи и вижда как двамата здравата са се награбили и си говорят: - Ле ле, ако ни види някой ще помисли, че се чукаме, а пък ние просто се лекуваме!
Събрали се Ромарио, Роналдо и Стоичков... - Кралят на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света! - казал Ромарио. - На мен кралят на футбола ми каза, че ще стана най-добрия футболист! - казал Роналдо. - Не помня да съм казвал такива неща! - казал Стоичков.