Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- И така, скъпи мой бъдещ зетко, с удоволствие давам съгласието си ръката на дъщеря ми от моя джоб да мине във вашия...
Семейни 2,539 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се качва на уличен кантар да се претегли. Отстрани мъжът й гледа таблицата за съотношение на тегло и ръст и казва: - Знаеш ли, скъпа, колко трябва да си висока за твоите килограми? 4 метра и 11 сантиметра. Турист на тихоокеански остров. Гледа - някакъв туземец яде кокосов орех. Пита го: - Ей, в тая жега как не ви мързи да се катерите по палмите да берете орехи? - Мързи ни, как да не ни мързи. Ама ние не се катерим - чакаме да духне вятър и да ги събори. - Ами ако няма вятър? - Е, в такива безветрени години казваме, че реколтата е слаба... Баща води децата си в зоопарка. Стигат до клетката на мечките и бащата вижда ,че мечките се шибат във всички пози от кама сутра. Възмутен , бащата извикал управителя /мечкаря/ и му се скарал : -Не ви ли е срам - тука мечките се чукат , а децата гледат ! - Ееее вие така се възмущавате, сякаш децата се чукат , а мечките гледат. Госпожата: -Иванчо,обясни ми какво е долно подсъзнание. -Добре.В една сладкарница влизат 3 жени.Всяка една си поръчва по един сладолед.Едната го ближе,втората го смуче,а третата го хапе.Коя от трите е омъжена? -Тази,която го смуче? -Не госпожо,омъжена е онази,която носи пръстен,а онова за което си мислите вие,е долно подсъзнание. - Защо бирата излиза от организма по-бързо от млякото? - Защото не трябва да си сменя цвета!!! - А защо "Каменица"-та излиза по-бързо от "Загорка"-та? - Защото не трябва и вкуса да си сменя!!!