Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доведи във военното окръжие 10 приятели и спечели супер-наградата - медицинско за плоскостъпие.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Татко, не мога да се омъжа за Иван! Той е атеист и не вярва, че има ад. - Нищо дъще. Смело се омъжи за него. А ти с майка ти много скоро ще го накарате да разбере, че не е прав.
Разни
03.10.2017
1,734 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Млад мъж на 32 имам къща на кайманите и на карибите последните 5 модела на Ферари и Додж както и 2-милиона евро в Швеицарска банка и в тукашните около 1, имам и две немски овчарки. Нищо не тарся и нищо не продавам. Просто искам да се похваля!"
Мъж влиза в спалнята с 2 аналгина и чаша вода, и ги подава на жена си. Тя: - За какво ми е този аналгин? Той: - За главоболието ти. Tя: - Ама, аз нямам главоболие! Той похотливо: - Ооооо, нямаш значи....
Седи на улицата един евреин и плаче. Минава друг евреин и го пита: -Защо плачеш бе, Арон? -Купих си два билета от лотарията и с единия спечелих кола. -Е, защо плачеш тогава, бе човек?! -Втория билет защо го купих???
Иванчо пита баща си: -Тате когато правите секс с мама на кого му е по хубаво-на теб или на нея? -Ами естествено че на мен! Тича Иванчо в кухнята при майка си и пита и нея: Мамо,на кого му е по хубаво когато превите секс,на теб или на баща ми? -На мен естествено!-казала маЙката. -Ами, че той и татко каза сащото за себе си?! -Виж сега Иванчо, тебе като те сърби ухото и като го почешеш, на кое ти става хубаво на ухото или на пръста?
Две мутри си приказват: - Как е с новата ти нмлада жена? - Засега добре. - Защо "засега"? - Засега имам пари.