Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Който не иска да направи нещо намира причини, а който иска - начини!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Вчера си изпрах чорапите. За първи път! - Жената да не те е зарязала? - Не. Отидох да се къпя и забравих да ги сваля.
Разни
03.10.2017
1,306 прегледа
Следващ →
Още вицове
Табелка на бръснарски салон: "Поради ремонт, бръснем отзад"
Седят двама приятели и ловят риба. На единия му кълве страшно много а на другия изобщо не му потрепва плувката и той се обръща към приятеля си: - Гошо абе на каква стръв ловиш та ти кълве толкова много? - Ами на червей, еи от там ги извадих! - показвайки му едно близко бунише. Отишъл нашия човек да вади червей а приятеля му през това време хванал златната рибка а тя го помолила да я пусне с обещанието, че ще му изпълни 3 желания. - Какво е първото ти желание? - попитала рибката. - Искам да съм много богат! - Готово! Какво е второто ти желание? - Искам да имам много голям пенис! - Готово! Третото? Гошо погледнал към приятеля си, съжалил го и казал на рибката: - Изпълни му на на него едно желание! А приятеля му в това време се провинал: - Гошоооо, триста бика да те ебат за дето ме накара да търся тука червей!
- Ваня, каква е разликата между електричеството и светкавицата? - Светкавицата е безплатна, госпожо...
- Апчих, проклета простуда. - Как ви разбирам... - Нищо не разбирате. - Прекрасно ви разбирам, вкъщи осем пилета боледуват.
Мангал пада от 10-ия етаж и… Кво ти пука?!