Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два болта се къпят в грес и единият блаженно се протяга и казва : - Ех сега да имаше да завинтим по една гайка щеше да ни дойде екстра. Другият болт казал: - Да бе, ти да не си луд, да хванем ръжда ли искаш?
Други 2,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука. Мечка среща човек в гората и го пита: - Ти кой си? - Аз съм турист. - Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста. - Борд 1213 вика диспечера, горивото ни е на нула, всички прибори отказаха, ние падаме!!! - Какво си се развикал? Чуваме те. И те зачерквамееее... - Харесва ли ти новата учителка? — Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. — Защо мислиш така? — Защото за всичко пита мен! В наши дни най-голямото проклятие е: Да ти се роди син и да ти доведе зет!