Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, какво дават по телевизията? - Убиват птици. - А защо? - За да не боледуват.
Черен хумор 1,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Един човек отишъл в един град и му се допила бира. И пита един човек. - Извинете, къде мога да пия бира? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука! - Да бе, откъде разбра? - Абе сички пием бира еееее тама. После му се доходило на кино и пита един: - Извинете, къде е киното? А оня. - Абе, баце, ти май не си от тука?! - Как разбра, бе? - Абе сички гледат кино ееее тама? Човека отива на кино и тръгва да влиза и един го спира и вика: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на първия етаж са черните, ние сме на балкона. Оня се качва и по средата на филма му се допикава и пита един до него: - Извинете, къде е кенефа? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на некой кат му се пика, пика през парапета на черните. Оня стискал, стискал и накрая не издържал и почнал да пика през балкона и отдоло се чува глас: - Абе, баце, ти май не си от тука? - По кво позна бе?! - Абе завърти малко, не само върху мене..... - Младежо, обещахте ми, че ще приберете дъщеря ми до единадесет часа. Първо - сега е три часа, и второ - това не е моята дъщеря! По-добре евтин долар, отколкото "много ви благодаря". Въздържание - най-неествественото от всички сексуални извращения.