Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Прибирам се вчера, а жена ми намира червило по ризата ми... лудница, не ме остави на мира! - Не се учудвам. - Като почна да ми мрънка - и аз искам такова червило, и аз искам такова червило...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Мамо, какво дават по телевизията? - Убиват птици. - А защо? - За да не боледуват.
Черен хумор
03.10.2017
1,838 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея".
Един човек отишъл в един град и му се допила бира. И пита един човек. - Извинете, къде мога да пия бира? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука! - Да бе, откъде разбра? - Абе сички пием бира еееее тама. После му се доходило на кино и пита един: - Извинете, къде е киното? А оня. - Абе, баце, ти май не си от тука?! - Как разбра, бе? - Абе сички гледат кино ееее тама? Човека отива на кино и тръгва да влиза и един го спира и вика: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на първия етаж са черните, ние сме на балкона. Оня се качва и по средата на филма му се допикава и пита един до него: - Извинете, къде е кенефа? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на некой кат му се пика, пика през парапета на черните. Оня стискал, стискал и накрая не издържал и почнал да пика през балкона и отдоло се чува глас: - Абе, баце, ти май не си от тука? - По кво позна бе?! - Абе завърти малко, не само върху мене.....
- Младежо, обещахте ми, че ще приберете дъщеря ми до единадесет часа. Първо - сега е три часа, и второ - това не е моята дъщеря!
По-добре евтин долар, отколкото "много ви благодаря".
Въздържание - най-неествественото от всички сексуални извращения.