Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера ходих в Макдоналдс! - Не успя ли до вкъщи да устискаш?
Разни 1,669 прегледа
Следващ →

Още вицове

На сайта на БНБ е показана новата банкнота от 200 лева. Има и версия за печат. Нощ във влака. Пътнците спят. Изведнъж изгасят лапмпите и след малко се чува крясък: - Хора! Пазете куфарите! Крадат! Аз вече откраднах един!!! Смелостта не е липса на страх. Смелостта е да направиш каквото трябва, когато трябва, въпреки че те е страх! Движението на далтонистите заяви, че въобще не вижда партията на Зелените. Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва!