Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как мина риболова? - Чудесно. Хванах ей такава платика, четири килограма, а може и пет да беше. - И какво направи? Осоли ли я за зимата? - Не, пуснах я в реката. Тъй или иначе никой няма да ми повярва...
Разни 2,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наркотиците и алкохола никога не са отговора. Освен ако не ме питаш, какво правих миналия уикенд. -Докторе,незнам какво ми става,започнах да забравям много бързо. -Така ли?И от кога имате този проблем? -Какъв проблем? Знаете ли кое боли най-много? Това е когато си лежиш на дивана, разговаряш по телефона, повтаряш с крака шарките на тапета по стената, и в един момент право в окото ти пада чехъл! Снежанка се прибира една сутрин, Дядо Коледа я вижда, че не е във форма и я пита: - Какво стана, Снежанке, къде беше цяла нощ? - Ми много се напих, и не знам къде бях, какво правих... Само се сещам, че по едно време срещнах снежния човек и му направих свирка? - Така ли, и как беше? - Топи се в устата... Клиент влиза в аптека и пита: - Имате ли от онова лекарство срещу косопад, дето го рекламират по радиото и телевизията? - Имаме - отговаря аптекарката. И добавя: - На всеки, който купи петнадесет бутилки от него, даваме като безплатна премия и по една перука.