Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима пазачи от зоопарк седят в едно кафене и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единия от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста начетена, ама и тя не знае как пърди слона.
Семейни 3,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пияница се прибира късно у дома. Жена му го чака с точилката: — Къде беше? — На гробищата. — Какво, да не е умрял някой? — Няма да повярваш направо… Там всички са умрели! Разговор в къщи: - Иване, какво правиш? - Окачвам полилея и оставям да изстине кованото желязо докато в Трета книга от Стария завед вятър ще духа само от север, а в Русия новата песен на Тейлър Суифт е сред водещите книгопроизводители в авиацията докато си караш автомобила знаеш ли как се прави телешко варено? - Ъъъъ, какви ги говориш? -.. сменям каналите на телевизора - нищо интересно не намирам. В една кръчма влиза човек и сяда на бара. До него седи друг човек, а в краката му седи бултериер и ръмжи заплашително. Първият уплашено пита: - Господине, вашето куче да не вземе да ме заръфа... - Какво говорите, господине!!??? Моето куче е най-миролюбивото куче на света. То обича хората и само се гали в тях... Тогава първият се пресяга и се опитва да погали бултериера. Естествено кучето го захапва за ръката. Другият мъж спокойно продължава да си пие. Първият /ядосано/: - Що ме излъга, бе? Нали беше най-миролюбивото куче... Вторият поглежда надолу и отговаря: - А, това не е моето куче... Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо.... - Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. - Е, и ти какво му отговори? - Ами казах, че съм единственото дете в семейството. - И той какво каза? - "Слава богу!"