Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно малко детенце отива при майка си и казва: - Мамо, едни човеци копят дупка. - Не се казва човеци, а хора миличко - поправя го майка му. След малко детето пак дотичало и казало: - Мамо, един хор падна в дупката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В избирателните урни се поставя праха на човешките надежди.
Бисери
03.10.2017
2,871 прегледа
Следващ →
Още вицове
След бурна нощ, мъж се събужда с ужасен махмурлук. Жена му се навърта около него и се опитва да му угоди: - Скъпи, да ти сложа едно кафенце? - Не-е-е... - Пиле, да ти капна една водчица? - Не-е-е... - Тогава да ти дам една целувчица, любими? - Давай, пък може и да повърна...
Мечката въвела в гората сух режим. Върви си през гората и гледа заека се въргаля в калта пиян на кирка. - Как смееш да нарушаваш закона ми?! - Ти тоя закон го пробутвай на животните си... Нас рибите не ни закачай.
На улицата на една жена и станало лошо, припаднала и почнала да се задушава. Струпват се около нея хора в паника, притичва един мъж невзрачен на вид, взима от някой пластмасова бутилка от "Кока-кола" срязва и гърлото и го пъха в устата на жена и почнал да диша в него. Жената започнала да диша, съвзела се. През това време пристигнала "Бърза помощ" и докторът попитал мъжа: - Вие доктор ли сте? Мъжът се почесал по главата: - Аз съм водопроводчик, но съм гледал всичките серии на "Спешно отделение"...
Рано сутрин мъж се прибира вкъщи и започва да обяснява на жена си: - Разбираш ли, скъпа. Отначало отидохме с другарите да пийнем по една бира. - О, моя Супермен! - отвръща жената. - А после ходихме да гледаме футбол. - О, моя Супермен! - А след това ходихме да хапнем. - О, моя Супермен! Мъжът не издържа: - Ама ти, защо непрекъснато ме наричаш Супермен? - Защото само Супермен си обува гащите върху панталона.
От фаянсови стени е изградена, неговата дупка отредена. От тъмна, пазена от храсти пещера излиза и във вода гладко влиза. Цамбур... цамбур... Що е то?