Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По време на футболен мач. Запалянко седи и постоянно повтаря: - 22-ма играчи, 10 000 зрители, трима съдии, двама треньори... Между двете полувремена съседът му по място на трибуната го пита: - Абе, човече, побърка ме! Защо непрекъснато повтаряш - 22-ма играчи, 10 000 зрители, трима съдии, двама треньори? - Защото толкова хора има в момента на стадиона, а тъпият гълъб улучи точно моята глава...
Разни 2,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Работя в банка. Много ми харесва, когато клиентка при попълване на искане за кредит в полето допълнителен източник на доход пише "мъж". Един пиян се качил в едно такси и казал на шофьора: - Карай за “Раковски”. Шофьорът отговорил: - Ама ние сме на “Раковски”! Тогава пияният се обърнал към шофора и му казал: - На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо! След като професор изнася лекция за вредата от тютюнопушенето, казва: - А, сега 10 минути фас-пауза! Въпрос от студент: - Господин професоре, нали казахте, че всяка цигара е пирон в ковчега на пушача?!? Защо и вие пушите? - Та аз моя ковчег с тел ли ще го вързвам? - отговорил професорът. Докторът към програмистка: - Бременна сте! Тя: - Не може ли да дадем Und Du? Той: - Не! Записано е на хард диска! Голяма опашка пред сергия плод-зеленчук. Наредили се много жени и само 1 мъж се подавал от края на колоната. Първата жена казала: - Дайте ми 1 кг. краставици ама нали така по криви! Втората казала: - Дайте ми ч кг. краставици ама нали така с повече пъпчици! Третата казала: - Дайте ми 1 кг. краставици ама нали така по дебели! Накрая мъжът не издържал и се провикнал: - Абе на мене ми сипи 1 кило краставици...аз ще ги ям...