Четирима старци седят на игрището за голф и играят.
- М-дааа, от година-на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки - казва единият.
- Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият.
- И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият.
Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва:
- Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата....
Един директор си хванал Айше за гадже . Жена му разбрала и вдигнала луд скандал :
- Всичко може, ама пък циганка да имаш за гадже, само
да разбера че продължаваш да ходиш с нея ... развод!
Директора казал на циганката :
- Гадже, голям проблем стана . Не ми се обаждай повече . Или ако много съм ти нужен, направи се на чужденка. Звъни по телефона един ден и пита
- Ало, са мозе да са обазда господин Петров?
- Кой го търси ? - пита жена му.
- Едно чахкинче.