Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Здрасти, как е? - Ами ожених се, а няма къде да живеем. - Ами отиди при тъста ти да живеете. - Не става - самия той живее при тъща си.
Семейни 2,602 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо, къде загива цар Симеон Велики? — На 65 страница, в учебника, горе вдясно! Блондинка оставя автомобила си на ремонт. След два дни влиза в сервиза и казва на монтьора: - Идвам да си взема колата! - Един момент, госпожице, само да й сложа свещите. . . - О, много ви благодаря, обаче аз ще се прибера по светло. . . Новини: Учреден е нов медал, с който ще се награждават най-добросъвестните чиновници. Медалът ще се казва: "За разхищение на държавна собственост в особено малки размери". Малко момиченце за първи път присъства на бракосъчетание. По едно време дърпа майка си за роклята и пита: - Мамо, защо булката е цялата в бяло? Майката: - Защото бялото е цветът на радостта и щастието. За булката, днес е най-щастливият ден от живота.... Момиченцето /след кратък размисъл/: - Мамо, а защо тогава младоженецът е в черен костюм? Младо семейство решили да изучават Кама Сутра. Купили си книгата и започнали да практикуват картинка по картинка. Стигнали до трета страница, а там си трябвало трети. Решили да извикат съседа Ники. Дошъл Ники и продължили със заниманията. След два часа Ники става. - Ебал съм ти и секса, отивам си вкъщи! Съпрузите: - Защо? Ники: - До шеста страница стигнахме вече, а аз все пишки лапам...