Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мравки си вървели... -Едната казала: Спри! -Другата питала: Защо??? -Мисля, че настъпах брат ти...
Тъпизми 2,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младоженка пише писмо до рубриката "Съвети" в местния вестник: "Моля, помогнете ми със съвет. Мъжът ми е сексуален маниак и постоянно ме кара да правя секс с него - когато чистя, когато готвя, дори като пера и подреждам масата. Кажете ми какво да правя? P.S. Извинете за накъсания почерк." Леля ти е толкова суетна! - Колко суетна? - Много! - Защо? - Защото си е сложила огледало на тавана в банята за да се вижда когато се жабурка! Умрели бабка, жена на 30г. и младо девойче на 12г. Пред вратата на рая ги чака Св.Петър и казва: - Сега бабе, сядай на онова колче ако потече кръв влизаш, ако не в ада. Сяда бабката няма кръв - в ада. Св. Петър пак : - Сядай - на 30г. И тя к’во да прави сяда и пак няма кръв и тя в ада. Св. Петър пак: - Сядаи на колчето - вика на 12г. Сяда тя и потича кръв. Св. Петър: - Влизай в рая. - А, не искам. - Тогава в ада. - А и там не искам. - А каде искаш? - учуден пита - На колчето, на колчето искам. Жена се кара на мъжа си: - Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден! - Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г. - Ще се развеждам с жената. Вече пет месеца не говори с мен. - В ред ли си? Къде ще намериш такава жена, бе?