Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майчино напътстви преди сватбата: - Дъще, никога недей да спориш с мъжа си! Направо започвай да плачеш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Две мравки си вървели... -Едната казала: Спри! -Другата питала: Защо??? -Мисля, че настъпах брат ти...
Тъпизми
03.10.2017
2,963 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младоженка пише писмо до рубриката "Съвети" в местния вестник: "Моля, помогнете ми със съвет. Мъжът ми е сексуален маниак и постоянно ме кара да правя секс с него - когато чистя, когато готвя, дори като пера и подреждам масата. Кажете ми какво да правя? P.S. Извинете за накъсания почерк."
Леля ти е толкова суетна! - Колко суетна? - Много! - Защо? - Защото си е сложила огледало на тавана в банята за да се вижда когато се жабурка!
Умрели бабка, жена на 30г. и младо девойче на 12г. Пред вратата на рая ги чака Св.Петър и казва: - Сега бабе, сядай на онова колче ако потече кръв влизаш, ако не в ада. Сяда бабката няма кръв - в ада. Св. Петър пак : - Сядай - на 30г. И тя к’во да прави сяда и пак няма кръв и тя в ада. Св. Петър пак: - Сядаи на колчето - вика на 12г. Сяда тя и потича кръв. Св. Петър: - Влизай в рая. - А, не искам. - Тогава в ада. - А и там не искам. - А каде искаш? - учуден пита - На колчето, на колчето искам.
Жена се кара на мъжа си: - Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден! - Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г.
- Ще се развеждам с жената. Вече пет месеца не говори с мен. - В ред ли си? Къде ще намериш такава жена, бе?