Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Отче, разбирам, че земята е отражение е на небето, и нашите войни са отражение на битката на Небесата с Ада. - Да, вярно е, сине мой. - Тогава не разбирам, на кой толкова бог е длъжник, че на Земята почна финансова криза?
Разни 960 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек си вървял по улицата и пускал пясък. Спира го полицай и пита:- Що хвърляш пясък?- Против крокодили!- Ами... то няма крокодили!?!- Щот’ хвърлям пясък! Попитали един лекар: - Как най-кратко можете да опишете отношенията между психиатрите и душевно болните? - Невротикът строи въздушни кули, душевно болният живее в тези кули, а психиатърът прибира наема! Двама мениджъри си говорят. Единия пита другия: - Ти как успяваш така добре да управляваш персонала си, такава дисциплина, толкова работливи! - Уча се вкъщи. - Какво четеш? - Нищо, само наблюдавам жена ми. Много по-добре е отделителната ти система да те излъже, че ти се ходи, а реално да не ти се ходи, от колкото да те излъже, че не ти се ходи, а то да се окаже, че ти се ходи. Мъж седи пред огледалото и изненадано гледа някакъв израстък, който расте на челото му. С всеки изминал ден израстъкът се увеличава и все повече заприличва на полов член. С безпокойство мъжът отива на лекар. - Докторе, какво да правя? - Първото, което трябва да направиш е да отидеш на Божи гроб, после в Лувъра, след това Венеция, Египет.... - И това ще ми помгоне? - Разбира се, че няма да ти помогне, но все още имаш време да видиш и да се насладиш на всичките тези прекрасни места, защото скоро ще ти пораснат и топки, и ще закрият очите ви....