Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала:
- Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече.
А другата изведнъж започналада си похвърля часовника.
- Како правиш, бе, мила - попитала първата
- Ами искам да видя как точно лети времето.
Връща се мъж от командировка. Гледа в гардероба - никой, под леглото - никой, с последна надежда изтичва на балкона - и там няма някой без гащи да виси. Влиза угрижен в стаята, а жена му ехидно:
- Е, този път ще се наложи вместо всички ти да се отчетеш!