Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българинът има две фундаментални черти, които го определят като отделна порода сапиенс. 1. Да не се мина. 2. Да не ме фанат. Подредил съм ги по важност, но м/у тях има и следните зависимости. А. Ако се мина, важното е да не ме фанат. В. Ако ме фанат, важното е да не съм се минал. С. Ако не се мина и не ме фанат, значи съм най-големия. D. Ако се мина и ме фанат, значи съм мноо зле.
Разни 1,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако не бяха джебчиите, нямаше да имам никакъв сексуален живот. В Перник щели да си правят университет, "Боко Тиквата" щели да го кръстят...сещаш се на кой :-))) ---- Най-търсената специалност се очаква да е "Устройство на Голф2" Л. Н. Толстой:Да обичаш, значи да живееш живота на този, когото обичаш. В цирка дресьорът на лъвове демонстрира най-опасния номер: Приближава се до един от лъвовете, удря го по главата и лъвът отваря уста. Мъжът си поставя оная работа в устата на лъва, поседява така няколко секунди, след което си го прибира. Бурни овации. Конферансието обявява: - Има ли доброволци от публиката - смелчаци, готови да повторят този страховит риск??? От залата се чува глас: - Аз, ама няма да ме удряш по главата!... Осама Бин Ладен влезнал в малката къщичка на баба Илийца и казал на бабата. - Слушай ме внимателно, ако дойде да ме търси Джордж Буш му кажи, че не съм тук иначе ще те убия. Бабата казала добре. Дошъл Буш и попитал бабата: - Бабке къде е Осама? Тя казала, че той не е тук. Отрязали и десния крак и я попитали пак: Къде е Осама, бабче? - Няма го тука честна дума! Отрязали й и другия крак и я попитали пак: - Къде е Осама? - Няма го! Отишли да го проверят дали наистина го няма и най-накрая го намерили. И таман да си тръгнат Буш казал: - Видя ли, бабо на лъжата краката да къси!!!