Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко ескимосче кам баща си: -Тате има ли бели жени? -Има сине, има бели жени. -Тате,а има ли черни жени? -Има сине,има и черни жени. -Тате, а има ли черно-бели жени? -Не сине, черно-бели жени няма. -Ееееееее тате, значи пак сам ебал пингвин.
Семейни 1,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад офицер от фронта пише бележка на баща си: "Скъпи татко, моля те изпрати ми веднага $50. Пак изгубих крак при сражение и сега съм в болницата без средства." Получава отговор: "Скъпи синко, тъй като ти загуби и четвъртия си крак, сигурно вече си свикнал. Пробвай и се дотътри дотук на някой друг, който може до ти е останал." Пияна жена седи в локва на улицата. Към нея се приближава мъж: - Да ви помогна ли, госпожице? - Аз не съм госпожица, аз съм Снежанка. - А защо седите в локвата? - Ами, сигурно съм се разтопила! Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку! Двама приятели си разговарят: - Ужас, приятеля ми отива войник! - ?!? Ама на тебе гаджето ти мъж ли е? - Какъв ти мъж бе... момченце още. - С какво се занимаваш в работата? - Отивам и започвам да броя до пет. - А после какво? - А в пет часа ни свършва работния ден.