Срещат се две приятелки:
- О, скъпа, разбрах че си се омъжила?! И как е, мъжът ти повтаря ли?
- Повтаря, разбира се, той с една ракия не се задоволява!
Малко ескимосче кам баща си:
-Тате има ли бели жени?
-Има сине, има бели жени.
-Тате,а има ли черни жени?
-Има сине,има и черни жени.
-Тате, а има ли черно-бели жени?
-Не сине, черно-бели жени няма.
-Ееееееее тате, значи пак сам ебал пингвин.