Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Моля, въведете кода от картинката, за да докажете, че сте аптекар".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Уникални са чудесата на гражданската авиация - закуска в София, обяд в Лондон, вечеря в Ню Йорк, багажа ти в Буенос Айрес...
Професионални
03.10.2017
3,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче отива на лекар: - Докторе, страдам от полово безсилие! - В какво се изразява то? - Не мога да откажа на нито един мъж!
Мъж се връща от командировка и заварва жена си гола в леглото. Мъжът: - Кво става тука, ма? В този момент изпод леглото излиза друг мъж: - Аз съм рецидивист! Парите и всички скъпоценности!!! Нямало какво да прави човекът и дал всички пари и скъпоценности. Рецидивистът избягал. Точно се успокоил съпругът и изпод леглото излиза още един: - Аз съм следовател по кримирални престъпления. Да сте виждали един рецидивист? - Ами той току що избяга! Мъжът се навежда към леглото и крясва: - Оперативната група! Бегом след рецидивиста!!!
- А дали може да се прави секс в безтегловност? - Мислиш ли, че ако тук не ти се случва, в безтегловност ще се случи?
Жена се карат на мъжа си: - Щом е така, защо не се ожени за някоя идиотка? Мъжът въздъхва и казва: - Нали точно това направих!
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли?