Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза контрольор в метрото и вижда, че младеж си е сложил краката на седалката. "Ти... така ли си слагаш краката с обувките у вас?" - пита гневно контрольорът. "А ти да не би да проверяваш кой е с билетче и кой не е у вас?!"
Любими Герои 3,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Други признаци, че остаряваш: Навеждаш се да си завържеш обувката и се чудиш още какво можеш да свършиш, докато си в тази позиция. Ушите ти стават по космати от темето. Блясъкът в очите ти е отражение на слънцето в бифокалните ти очила. Всичко те боли, а каквото не те боли, не действа. Задъхваш се докато играеш шах. Все още гониш жени, но не помниш защо. Поддържаш връзка с приятелите си чрез никролозите във вестника. Забиваш зъбите си в пържолата и те остават там. Когато заспиш, хората се тревожат, че си умрял. Можеш да живееш без секс, но не и без очила. Обичаш да слушаш за операциите на другите хора. Пак започваш да редиш пъзели. Гадателка ти предлага да ти гадае на лице. Дребната сивокоса старица, на която помагаш да пресече улицата, е жена ти. Абонираш се за кабелна телевизия заради метеорологичния канал. Правиш купон и съседите не разбират. Жената: - Винаги съм мечатела да намеря мъж, който с удоволствие да ходи с мен на опера, на концерти.. Мъжа: - И аз също! Жената: - МОЛЯ?! Мъжа: - Тогава няма да има нужда да ходя с теб! Вървели си мравката и слона заедно, и по едно време слонът стъпил върху нея. Веднага почнал да й се извинява: - Извинявай, мравке, аз без да искам... Мравката се отупва от праха и му вика: - Е, няма нищо, можеше и на мен да ми се случи. Третокласник пита младата си учителка: - Г-жо,вие станахте учителка,по призвание или заради заплащането? - Задай същият въпрос на кака си,когато закъснява нощем. Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: — Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? — Не, нищо подобно. Питай я ако искаш… Гостът съответно попитал: — Защо е цялата тази любезност? — Ами как да кажа… – започнала тъщата – … отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно – нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно – извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана… — Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. — Ами аз вече имам два жълти картона…