Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера новодних съседите отдолу, така се караха, така викаха....сигурно се развеждат!
Разни 1,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един в някакъв бар, където имало някакви местни посетители. По едно време един от тях казва силно: - 158! Всички почнали да се смеят. След малко друг: - 248! Всички пак се смеят. Нашия човек попитал съседа до него: - Защо се смеете всички? Това са просто числа? - Ами ние отдавна се срещаме и си разказваме вицове. Но понеже ги знаем всички, сме ги номерирали. След някоя бира мъжът решил да провери ако той каже някое число и силно казал: - 523! Всички избухнали в истеричен смях. Той недоумяваш пак пита съседа до него: - Толкова ли е смешен този виц? А онзи (през сълзи): - За първи път го чуваме! - Ходи ли на коцерта на "Placebo"? - Ходих на концерт, но не беше "Placebo", но ефектът беше същия. 11 часа през нощта. Един мъж се обажда в "Справки" и пита: - Абе, кога отварят магазина за алкохол на ъгъла? Отговаря му жена: - Вие вече сте пиян, лягайте си! 1 часа, същата нощ. Мъжът отново се обажда в "Справки" и казва (още по сънливо): - Моля ви се, бе, кажете кога отваря магазина за алкохол на ъгъла!? Жената отговаря: - Не мога да ви кажа господине. Довиждане! 4 часа сутринта. Пияният мъж се обажда в "Справки" и пита (но вече толкова е пил, че почти не му се разбират думите): - Кога, кажете ми много ви моля, ще отворят магазина за алкохол на ъгъла??? Жената леко сърдито отговаря: - Но моля ви се, все някога ще го отворят и ще можете да влезете съвсем спокойно! Мъжът казва изненадано: - Aма аз не искам да вляза, а да изляза! Не знаеш какво мислят приятелите ти за теб, докато не се скарате. Изпит по физика. Влиза първият студент. - Колега, представете си сега, че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще отворя прозореца. - казва студента. - Добре, това до какво ще доведе, до намаляване или увеличаване на скоростта? - До намаляване. - Грешен отговор, колега, съжалявам - двойка. Излиза студента и предава на другите. Влиза вторият. И на него изпитващият задава същия въпрос. - До увеличаване - казва уверено студентът. - Грешен отговор, колега! Съжалявам - две. Излиза отчаян студента и предава на следващите. Влиза трети. - Така, колега, представете си сега че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите? - Ами ще си съблека якето - казва студента. - Добре де, ще ви стане още по-горещо? - Ами ще си съблека пуловера - хитро пак отговаря студента. - Добре де, ще се пукнете от жега в купето, какво ще направите? - Абе от жега умирам, ама не отварям прозореца!