Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какъв надпис имат блондинките в колата си? - Руса съм, моля говорете по-бавно!
Блондинки 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Уотсън, отново цяла нощ сте ходили да играете покер. - Удивително, Холмс! Как се досетихте? - Елементарно, Уотсън. От всички дрехи са ви останали само потника и гащите. - Тате, кое е по-далеч - Париж или Луната? - Не ме тормози с глупави въпроси, моето момче... Иди до прозореца... Луната виждаш ли я? - Да. - А Париж!? Родителите ми се смееха, когато им казвах, че под леглото ми живее чудовище. В резултат на това просякът Харалампи нощуваше там седем години. Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе". Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе". - Остави! - отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. - Не е толкова голяма беда. - казал вторият. - Любов. Случва се. - Да ама първото дете се роди черно. - Е, какво да се прави, по-силна черната кръв - ражда се черно дете. - Да, ама второто дете се роди бяло. - Еее... случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. - Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. - Ай стига бе... - Да знаете само какво се случи със сестра ми! Някой й беше дал акъл да яде по четири глави чесън на ден! Това било най-сигурното средство за отслабване! - И загуби ли някой и друг килограм? - Ами! Загуби всичките си приятели! Сега живее на палатка в двора! Само котката й прави компания, но то е заради припадналите птички...