Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В арабските страни започна събирането на помощи в полза на пострадалите от урагана в САЩ. ---- Урагана "Катрина" замина на север от САЩ, оставяйки в Ирак чувството за леко разочарование. ---- Отговорността за "Катрина" пое върхи себе си Ал-Кайда. ---- В резултат на катастрофалните разрушения и смъртта на десетки хора от урагана "Катрина" в Щатите, Пентагона отговори с ракетни удари по западната Иракска провинция Анбар. ----
Черен хумор 2,021 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. Влиза в железария един борец и казва: - Брато, дай един хляб бе! - Ама господине, тука хляб не се продава! - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един-два пъти, но отговорът на желязаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила изиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железарят отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине, ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко! Мюлер работи в кабинета си. Изведнъж прозорецът до него се чупи и в стаята се приземява войник в руска униформа с парашут. Следва напрегната минута, в която новодошлия разглежда Мюлер, накрая изрича внимателно: - Камилите отлитат на юг! Мюлер мисли… Накрая му просветва и троснато отвръща: - Камилите отлитат на майната си! Щирлиц е на горния етаж… Жена иска развод. Съдията: - Причина за искането за развода? - Кара ме да ям всичко, което сготвя... Един програмист не отивал на работа 4 дни подред. Началството изпратило хора до дома да проверят какво се е случило. Почукали. Нямало отговор. Почакали. Пак почукали. Пак нямало отговор. Почакали още. Изкъртили вратата. Потърсили в квартирата - никъде го нямало. Приближили се до ваната и видяли посинялото тяло на програмиста и купчина изпразнени опаковки от шампоан... Вдигнали една от тях и им станало ясно защо е умрял програмиста. Инструкция за използване: "Намокрете главата. Нанесете шампоана. Внимателно разтъркайте. Изплакнете! Повторете!"