Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В арабските страни започна събирането на помощи в полза на пострадалите от урагана в САЩ. ---- Урагана "Катрина" замина на север от САЩ, оставяйки в Ирак чувството за леко разочарование. ---- Отговорността за "Катрина" пое върхи себе си Ал-Кайда. ---- В резултат на катастрофалните разрушения и смъртта на десетки хора от урагана "Катрина" в Щатите, Пентагона отговори с ракетни удари по западната Иракска провинция Анбар. ----
Черен хумор 2,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

На гости сме на един съседи. Телевизорът бръмчи за фон. По някое време пускат рекламата "Пиратството ограбва". Осемгодишния Христо се обажда небрежно: - И топлофикация! В офицерският клуб тече активно посрещане на Нова година. Още до полунощ хусарите са се отнесли, поручик Ржевски спи с лице в салатиерата с яйцата, и единствено полковникът все още се държи на крака. Часовникът бие дванадесет. Събрал сили, полковникът тържествено произнася: - Господа! Дългоочакваната Нова година настъпи, най-накрая! Ржевски, разбуден от гръмкия бас на полковника, тежко повдига глава и възкликва: - Най-накрая? Колко жестоко... Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз нали разбираш, те никоя не искаше а и вече е късно дай още по някое одеало да се завием и да си ходя - Късно е чадо, мандалото лопна През ноща. Чува се подозрителен шум. Мъжът буди жена си: - Струва ми се, че са влезли крадци. Стани и си облечи набързо нещо за всеки случай! - Коя рокля? Зелената или розовата? Иванчо се прибира от училище с белези от плесници и на двете бузи. - Какво се е случило, Иванчо? - пита го баща му. - Ами казах на учителката, че е тъпа и тя ми удари шамар. - А после и втори, така ли? - А, не, втория й го ударих аз - отговорил Иванчо.