- Трака ти калника!
- Какво?
- Трака ти калникааааааа!
- Какво?
- Трака ти калникааааааа беееее!
- Какво? Абе говори по силно трака ми калника и не мога да те чуя?
Жена отива на очен лекар. Влиза в кабинета и без да каже нищо се съблича и се разкрачва на кошетката. Доктора изумен:
- Ама госпожо, какво правире?
Жената без колебания:
- Бъркай!
- Ама как така? ! Аз съм очен лекар а не гениколог!
Жената отново:
- Бъркай!
- Ама чакайте малко имате грешка
- Бъркай бе!
Доктора какво да направи, и пъхнал единия пръст, сложил втория и пак плахо:
- Ама ...
Жената го секнала и извикала решително:
- Бъркай беееее! ! !
Доктора продалжил да вкарва пръст след пръст, вкарал си китката, стигнал до лакета и тогава жената:
- А! При това положение ми се насълзяват очите