Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На една от най-оживените магистрали в Италия има огромно задръстване. Мъж в края на гигантската колона чака търпеливо час, чака два, нито една от колите пред него не помръдва. Накрая нервите му не издържали и той започнал да натиска клаксона. Нищо не се случило. Излязъл мъжът от колата и пресрещнал трима колеги-шофьори, които се задавали от по-предните коли. - Какво толкова се е случило, че има такова задръстване? - Група терористи са хванали Берлускони и сега искат откуп. Или 10 милиона долара, или го палят - отговорили ония. - И колко събрахте досега? - 500 литра бензин и няколко кибрита.
Любими Герои 3,331 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпит по химия при професор, известен с острия си език. Явява се студент с много слаби познания. Професора: - Нищо де. Не притеснявайте! Един човек може и да не знае нищо от химия и пак да е добър човек. - И обратното! - казал студентът. Поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова на бала. Тя: - Поручик, как намирате гърдите ми? Поручик Ржевски: - Ами… трудно… Един арабин оженил сина си, с цел да се продължи рода. Радвал се, когато всяка вечер дочувал, сладострастните вопли от здравият секс на младите. Но минали години-деца няма. Решил да надникне през ключалката, и на другата сутрин казал на сина си: -Синко, жената можеш да я чукаш и отпред... - Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?! - Вземи си ските... Едно момиченце си играе в пясъка с кофичка и лопатка. Минава един гадняр - Ей, момиченце, дай си лопатката. - Не. Мама каза да не си давам играчките на непознати. - Дай лопатката , ще ти извадя едното око! - Не, мама каза да не си давам играчките. И гаднярът извадил едното око на детето и казва - Видя ли сега! Дай лопатката! - Не, мама каза ... - Ама ще ти извадя и другото око! - Не, мама каза ... Боц! - и гадът извадил и другото око на детето. Тогава то взело кофичката и лопатката и тръгнало към къщи. - Ей, момиченце, къде отиваш сега!? - Мама каза като се стъмни да се прибирам.